Správně hydratovaná pokožka je výsadou mladých a zdravých žen. Co dělat, když máme pleť suchou, nebo viditelně stárne? Pomůže hydratace pleti metodou nazvanou hydrolifting.

Hydratace pleti nastartuje antiageing procesy: zkuste hydrolifting obličeje

Správně hydratovaná pokožka je výsadou mladých a zdravých žen. Co dělat, když máme pleť suchou, nebo viditelně stárne? Pomůže hydratace pleti metodou nazvanou hydrolifting.

Hydrataci pleti slibuje celá řada kosmetických výrobků. „Hydratační krém“, „ kyselina hyaluronová“ – to jsou jen dvě ze zaklínadel, která nás mají nalákat na různé výrobky slibující hydratovanou pleť. Právě ta vypadá zdravě, svěže, není náchylná k tvorbě vrásek, ani k našedlému nezdravému nádechu. Je to pleť krásně a zdravě napjatá, zářivá a hebká. Jenomže pokud má naše pleť něco za sebou, běžné krémy a klasická forma jejich aplikace na pleť již nemusí stačit. Tehdy pomůže speciální procedura pro hydrataci pleti – hydrolifting obličeje a dekoltu.

Hydratace pleti účinnou metodou nazvanou hydrolifting začíná důkladným čištěním.
Hydratace pleti účinnou metodou nazvanou hydrolifting začíná důkladným čištěním.

Proč je hydrolifting garancí kvalitnější hydratace pleti?

Náš obličej i dekolt mají v sobě vepsány všechny naše neřesti. Ponocování, stres, oblíbenou cigaretku, milované opalování, zanedbávání odličování i období, kdy jsme rezignovaly i na používání pěstící kosmetiky. Právě hydrolifting dokáže tyto chyby z velké části napravit a zvrátit rychlost stárnutí naší pleti. Umí totiž nastartovat regenerační procesy spojené s novotvorbou kolagenu. Obnoví se elasticita pleti. Výrazně se zvýší její pružnost i kvalita. Zmizí dokonce nevzhledné kruhy pod očima. Pleti se vrátí pevnost i jas. Zbrzdí se tvorba nových vrásek a mnohdy se vyhladí i ty stávající.

Hydrolifting má viditelný anti-ageing efekt

Stárnutí je v lidském životě nezvratné, přesto dokážeme díky hydroliftingu zcela znatelně zpomalit stárnutí v obličeji a dekoltu. Speciální technikou pomocí skleněných baněk a lymfatických masáží dochází při proceduře k efektivnímu vpravení účinných látek do pleti. Hlavními látkami jsou kyselina hyaluronová, minerály, vitamíny, nukleové kyseliny, aminokyseliny a antioxidanty.

Hydrolifting obličeje v Olomouci

Tuto velice účinnou omlazující kosmetickou proceduru nabízí beauty salon Body Factory Olomouc. Jde o téměř zážitkovou proceduru. Ošetření pleti trvá 90 minut. Absolvujete uvolnění lymfatických uzlin a lymfodrenáž obličeje a dekoltu. Následně vám bude dokonale a hloubkově vyčištěna pleť a aplikuje se peeling. Poté se začnou na pleť speciálním způsobem nanášet účinné látky: kyselina hyaluronová, kolagenové sérum i hadí sérum s botox efektem. V dalším kroku přibude aplikace hydratační masky a nakonec hydratačního krému.

Interiér Body Factory Olomouc.
Interiér Body Factory Olomouc.

Výsledek je viditelný hned a dlouho

Kombinace účinné metody aplikace, skvělých kosmetických přípravků a profesionálního týmu v salonu vede k okamžitě rozpoznatelnému zlepšení stavu a kvality naší pleti. Díky spuštění autoregeneračních procesů je však výsledek nejen dlouhodobý, ale s největší pravděpodobností budete pozorovat další zlepšování. Už vám nikdo nebude hádat více let, než ve skutečnosti máte. Naopak, možná se dočkáte i lichotky, že na svůj věk vůbec nevypadáte. A kterou z nás by to nepotěšilo?

Zdroj obrázků: Depositphotos.com, Body Factory Olomouc