Dejte zázemí svému hobby i podnikání. Pořiďte si vlastní promo stan

Řada podnikatelských aktivit je dnes spojena s přímým prodejem. Vystavujeme a prodáváme na různých veletrzích a prodejních výstavách. Pro mnohé z nás jsou nepostradatelnými lokální trhy či farmářské akce. Máte pro prodej na těchto akcích vlastní prostor? Pořiďte si vlastní promo stan a dejte zázemí svým aktivitám.

Mnoho akcí je spojeno s možností pronájmu prodejního stánku. Ten je však často drahý. Mnohdy též dáváme přednost vlastnímu, který nese prvky našeho vlastního designu. Navíc možnost pronajmout si stánek není vždy, a tak na jiných akcích řešíme, že nám chybí vlastní. Pojďte začít prezentovat své služby a prodávat své výrobky či svůj sortiment konečně pod vlastní střechou. Ideálním řešením je mobilní promo stan. Dejte zázemí svému prodeji, prezentaci služeb i dalším aktivitám.

Promo stan obsloužíte v jedné osobě i bez velké fyzické síly

Skvělý mobilní stan lze použít jako party stan, reklamní stánek, prodejní stánek, též jako výstavní stan. Jde o skládací stánek se stabilní konstrukcí, s obrovskou variabilitou a současně snadno obsloužitelný. Znamená to, že nepotřebujete být nijak fyzicky zdatní, dokonce na složení stánku nepotřebujete partu montérů ani pomocníků. Lze jej složit a rozložit hravě v jedné osobě.

Kdo prodává, má obvykle automobil plný zboží a bojí se, že by mu stánek zabral příliš místa. Promo stany od firmy MUTTON s.r.o., které koupíte na Expodum.cz, jsou však jiné. Extrémně skladné, zaberou minimum prostoru. Snadno se též přenáší díky své nízké hmotnosti a malým rozměrům ve složeném stavu.

Variabilita promo stanů je až neuvěřitelná

Nůžkové stany se vyrábí ve variantě z ocelové nebo hliníkové konstrukce. Stany od MUTTON jsou velice stabilní, předčí jiné konkurenční produkty. Navíc na ně dostáváte záruku 5 let. K tomu si máte možnost kdykoliv dokoupit náhradní díly, pokud se přece jen na stanu něco poškodí.

Prodejní stánek se nabízí ve velikostech 2×2 m, 2×3 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 3×6 m. Jenomže to není vše. Stany lze totiž vzájemně spojovat, takže ani 18 m2 nemusí být finální velikostí plochy, kterou zastřešíte.

Stany mají nepromokavou střechu a zaplachtované boky. Záleží na vás, jestli boční plachty využijete či nikoliv. K dispozici je plachta bílá, černá, červená, žlutá, zelená a modrá. Lze je obrandovat, tedy potisknout vašim logem, slogany, obrázky produktů, v podstatě čímkoliv. Takže jestliže chcete, design je zcela na vás.

Dejte zázemí svým aktivitám

Tyto skvělé stany zcela změní vaše propagační a prodejní možnosti. Investice do promo stanu není přitom nijak velká. Stan navíc dokážete využívat, i když zrovna neprodáváte či neprezentujete. Není to totiž jen prodejní či reklamní stánek. Řada podnikatelů jej používá současně doma jako zahradní stan. Hrají si pod ním děti, často si jej též přibalí na dovolenou. Nůžkový stan je společníkem pro mnoho podnikatelských i soukromých aktivit současně.