Zdravá kosmetika: Bio kosmetika je pro naše tělo i pleť zdravější

Nejedna studie potvrdila, kolik chemického balastu i škodlivých látek dostáváme do těla právě z kosmetiky. Rozhodně bychom se neměli klepat strachy nad každým E-čkem, které ve složení kosmetiky na jejím obalu objevíme. Pravdou však je, že pro své zdraví a krásu uděláme skutečně hodně tehdy, když od té komerční přejdeme k přírodní. Speciální benefity nám pak umí nabídnout bio kosmetika – zdravá kosmetika z přírody.

Přírodní kosmetika dohnala v účinnosti tu komerční

V kosmetice už dávno neplatí, že ta přírodní by byla méně účinnou. Taková by se na trhu neprosadila. Vždyť kosmetiku používáme zejména proto, že chceme využít její příznivé účinky na problémy s pletí či třeba využít její antiageing účinky. Bio kosmetika dnes není synonymum pro na „koleně“ vyráběnou kosmetiku. Představuje vyšší level v oblasti výroby kosmetiky. Umí nám nabídnout kosmetiku z ingrediencí vypěstovaných v biozemědělství, bez zbytečné chemie – především bez konzervantů, parfemace a barviv. Přírodní kosmetika pracuje s pravými přírodními výtažky. Ty nenahrazuje syntetickými chemickými sloučeninami. Často bývá vhodná i pro vegany. To je pak obvykle uvedeno i na obalu toho kterého produktu.

Kam pro kvalitní bio kosmetiku?

Nestaňte se fanatiky, kteří zkoumají složení každého kosmetického výrobku. Často panikaříme bez toho, abychom vůbec označení a účinkům složek v kosmetice rozuměli. Lepší je nakupovat tam, kde již pro nás předvýběr té nejkvalitněji zdravé kosmetiky udělali. Takovým obchodem je Biooo a jeho proslulý e-shop s přírodní a bio kosmetikou Biooo.cz.

Zdravá kosmetika je lepší. Pojďte změnit svoji kosmetickou výbavu

Začněte třeba u produktů na čištění pleti. Nemusíte se pouštět do výroby vlastních odličovačů a přírodních pleťových vod. Biooo.cz nabízí pleťové vody, micelární vody, čisticí gely, mléka a emulze, peelingy i odličovací přípravky.

Péče o pleť však čištěním nekončí. Vyberte si zdravé přírodní pleťové krémy, séra, oleje, masky, oční krémy, balzámy i pomůcky pro péči o pleť. Přírodní složení a složky z bio produkce dělají tyto produkty zdravějšími. Přitom své účinky na pleť si zachovávají, nebo dokonce komerční kosmetiku převyšují. Chcete si vyzkoušet, jestli vám bude přírodní kosmetika skutečně sedět, včetně konkrétních výrobků? Zkuste si třeba na Biooo.cz pořídit sérum na pleť a pozorujte, jak bude vaší pleti prospívat. Právě u sér bývají účinky vidět nejrychleji.