Vinařství Vrbice pořádá soutěž o řízenou degustaci ve sklípku.Objednejte víno na sváteční stůl a ještě vyhrajte nejen víno z Moravy.

Vyhrajte nejen víno z Moravy: BMV Vinařství Kadlec Vrbice pozve vítěze do sklípku

Nedáte dopustit na moravská vína? Udělejte si Vánoce jako na Moravě. Objednejte víno na sváteční stůl, blízkým a známým jako dárek, a ještě vyhrajte nejen víno z Moravy. BMV Vinařství Kadlec z Vrbice pořádá soutěž o řízenou degustaci ve sklípku.

S každý kartonem vína z vinařství Vrbice máte šanci vyhrát celovečerní degustace v celkové hodnotě 30 000 Kč pro 18 osob včetně ubytování a pohoštění v historickém sklípku BMV Vinařství Kadlec. Soutěží se celkem až o 5 hodnotných cen. S každou objednávkou šesti vín máte další šanci na výhru. Soutěž probíhá i ve stylovém datu. Začala na den podzimní rovnodennosti, 23. září 2022 a končí 21. prosince 2022 se zimním slunovratem. Všechny výhry lze uplatnit od ledna do března 2023.

Objednejte si sváteční kartony z BMV Vinařství Kadlec a vyhrajte.
Objednejte si sváteční kartony z BMV Vinařství Kadlec a vyhrajte.

Vyhrajte jednu z pěti krásných cen

Možnost navštívit BMV Vinařství Kadlec a historický vinný sklípek s degustací Vrbice dostane více výherců. V rámci pořádané soutěže jde celkem o čtyři výhry degustací: pro 8 osob (hodna výhry je 13 000 Kč), pro 6 osob (hodnota výhry je 10 000 Kč), pro 4 osoby (hodnota výhry je 7000 Kč), plus ke každé výhře láhev vína dle vlastního výběru s sebou zdarma. Čtvrtou cenou je sleva 20 % na celý sortiment vína z BMV Vinařství Kadlec Vrbice po celý rok 2023. Pátou pak víno z Moravy – karton 6 lahví dle vlastního výběru.

Vyhrajte v soutěži BMV Vinařství Kadlec hodnotné ceny.
Vyhrajte v soutěži BMV Vinařství Kadlec hodnotné ceny.

Užijte si zážitek z tradiční moravské degustace

BMV Vinařství Kadlec pořádá řízené degustace v 200 let starém sklípku ve Vrbicích. K vínu jsou podávány variace sýrů, domácí uzeniny, zabijačkové speciality i teplé večeře podle tradičních receptů. Navštívit vrbický sklípek je skutečným zážitkem. Tím je ale i víno z BMV Vinařství Kadlec.

BMV Vinařství Kadlec pořádá řízené degustace v 200 let starém sklípku ve Vrbicích.
BMV Vinařství Kadlec pořádá řízené degustace v 200 let starém sklípku ve Vrbicích.

Skvělé víno z Moravy – to jsou výběrové kartony z vinařství Vrbice

Pro vánoční období má vinařství připraveny stylové vánoční kartony vína – Ježíšek, Adam a Eva, Boží hod, Baltazar, Kašpar, Melichar, Štěpán, též Silvestr. Objednat si lze i kartony Advent, Štědrovečerní, Čert, Mikuláš, Zlaté prasátko nebo Zimní slunovrat. Vždy jde o pečlivý výběr šesti různých vín z vinařství Vrbice. Specialitami jsou kartony Red Robin a Růžovka.

Sklípek BMV Vinařství Kadlec ve Vrbicích ukrývá skvělé prostory.
Sklípek BMV Vinařství Kadlec ve Vrbicích ukrývá skvělé prostory.

Chcete skutečnou perlu z vinařství? Objednejte si suché červené víno CABRA 2016 (Cabernet Morava & Frankovka). Jde o víno z Moravy oceněné zlatou medailí, které zrálo dva měsíce na rmutu a tři roky pak stočené zrálo ve francouzském dubovém sudu Bordeaux Tonneuax. Hodí se ke zvěřinovým specialitám i k moravskému přesňáku s povidly.