Levné parfémy nezklamou. Imitace parfémů nám umožňují vonět každý den jinak

Vůně nás obléká stejně jako oblečení. Často nás však šokuje, že oblečení dokážeme pořídit mnohem levněji než parfém. Jak krásně vonět, ale nemuset za tento luxus platit zbytečně mnoho? Řešení nabízí levné parfémy v podobě imitací známých značek.

Parfém je čtvrtým rozměrem našeho oděvu. Pokud používáme stále stejný, je naší charakteristikou. Jestliže parfémy měníme, jsou pro nás stejnou „zbraní“, jako každodenní outfit, který si pro tu kterou denní příležitost zvolíme. Vůně ovlivňují naši náladu i náladu lidí kolem nás. Mnohdy za nás promlouvají a umí navazovat dokonce i nová přátelství či nové vztahy. Jenomže nejsou levné. Parfémy jsou totiž modlou značek a při jejich nákupu platíme často ani ne tak za vůni, ale fiktivní hodnotu za značku, za její marketing, či za flakon. Ten však mnohdy ani nezdobí naše ložnice, koupelny či předsíně. Parfém by totiž měl být uchováván nejlépe v tmavé chladné místnosti, vždy v krabičce, aby nedegradovaly esence v něm obsažené. Takže se vlastně tímto krásným flakónem ani příliš nepotěšíme. Proto stále více lidí preferuje napodobeniny parfému. Jsou sice bez značkového flakónu, avšak za zlomek ceny. Jak si je správě vybrat, abychom nepřišli o zážitek z originální vůně?

Nejsou levné parfémy jako levné parfémy

Levných parfémů najdeme v různých drogeriích poměrně hodně. Příliš nevoní, nebo nás svojí vůní neosloví, protože jsme si již přičichli k různým fenomenálním vůním Chloé, Armani, Burberry, Davidoff, Dior, Versace a k dalším. Některé kompozice jsou skutečně fascinující. Ale věděli jste, že si je nemusíte kupovat za přemrštěné částky? Vonné kompozice parfémů totiž nejsou chráněny žádným patentem, takže se vlastně mohou zcela legálně vyrábět ve stejném složení. Pouze se nesmí prezentovat pod stejnou značkou, protože naopak brand je chráněný jako obchodní známka. A tak koupíte imitace parfémů Chloé, Dior, Versace a mnoha dalších, zejména těch nejžádanějších a nejúspěšnějších. Tyto levné parfémy jsou identickými kopiemi originálů, nejde navíc o žádný nelegální fejk. Dokonce tyto imitace parfémů umí nabídnout mnohdy ještě větší požitek z vůně. Parfémy Esensino totiž nabízí až 18% podíl vonných esencí, což zaručuje intenzivní a dlouhotrvající vůni.

Jak si vybrat imitace parfémů od Esensino?

Imitace parfémů Esensino pracují s vonnými esenciemi z Francie. U každého parfému najdete jeho složení standardně jako u originálu: tedy přehledně rozepsané ingredience pro hlavu, srdce i základ vůně. Jenomže to je málo k tomu, abychom poznali, o imitaci kterého parfému se jedná. Proto nechybí ani tato informace. Tedy jaký originální parfém inspiroval tuto vůni. Částečně to vyčtete již z názvu levnějšího parfému.

Značka Esensino nabízí dámské i pánské levné parfémy inspirovány světovými vůněmi. Obvykle si kteroukoliv vůní koupíte v provedení 25 ml, 55 ml a 100 ml. Flakóny 25 a 100ml bývají dolévatelné. Koupit se dá i 100ml náplň k dolévání. Levné parfémy si však lze koupit taktéž jako testery. Díky tomu si snadno vyzkoušíte, jestli je vůně skutečně identická s originálem. Testery lze objednávat i v balíčcích po 10 ks.

Pořiďte si krásné plnitelné flakóny

Připravte se na změnu. Kupte si plnitelné flakóny, které Esensino rovněž nabízí, a začněte levné parfémy nakupovat zvýhodněně jako náplně. Pořídit si lze 50ml, 30ml i 25ml flakóny. Současně jsou k dispozici kabelkové verze 15ml a 8ml. Avšak stejně jako vy může vonět i vaše auto nebo byt. I pro tento účel nabízí Esensino vhodné flakóny, či spíše plnitelné difuzéry.