Lepicí pásky s potiskem dovedou vašim zákazníkům předat vzkaz

Nechte lepicí pásky s potiskem na svých zásilkách promluvit s vašimi zákazníky. Umí komunikovat textem, barvou, ale i materiálem, ze kterého jsou vyrobeny.

Posíláte svým zákazníkům výrobky se zdravou výživou, s doplňky stravy či například se sportovním vybavením poštou či jinými přepravními a kurýrními službami? Lepicí páska, kterou balíček zajistíte před nežádoucím otevřením, nemusí plnit jenom svoji bezpečnostní funkci. Využijte ji jako nosič na reklamní sdělení nebo jako jiný marketingový nástroj. Třeba svým zákazníkům pouze poděkujte. Vzkazy na vložených letáčcích sice mohou fungovat, ale lepicí pásky s potiskem jsou efektnější.

Lepicí pásky s potiskem jsou skvělým reklamním nosičem a marketingovým nástrojem.
Lepicí pásky s potiskem jsou skvělým reklamním nosičem a marketingovým nástrojem.

Lepicí pásky s potiskem umí poděkovat i vyzvat k dalšímu nákupu

Potištěné lepicí pásky jsou skvělým reklamním nosičem. Samozřejmostí by mělo být, že je používáte na svých balících a větších poštovních zásilkách. Ale existuje i další možnost. Domluvte se s jinými prodejci a za to, že jim třeba zafinancujete jejich obalový materiál, chtějte, aby jejich zásilky byly polepeny lepicími páskami s vašim reklamním sdělením. Je to oboustranně výhodná spolupráce a proč do ní nejít!

Co na páskách komunikovat? Lepicí pásky s potiskem mohou nést pouhé poděkování za nákup. Ale nebylo by to plýtvání, nenabídnou na pásce zákazníkovi například informace o některé novince v sortimentu, o možnosti využít dopravu zdarma v plánovaném termínu, neupozornit na webové stránky blogu k e-shopu nebo jej nevyzvat k tomu, aby se zapojil do nové spotřebitelské soutěže? Možností je mnoho a nejlépe je naplánovat si hned několik promo akcí na páskách. Určitě si změřte účinnost akcí ať následně víte, jak fungovaly. Vždyť ty nejúspěšnější stojí za to zopakovat.

Reklamní lepicí pásky lze pořídit v různých šířkách, barvách, z PVC i papíru a v různě velkých návinech.
Reklamní lepicí pásky lze pořídit v různých šířkách, barvách, z PVC i papíru a v různě velkých návinech.

Pásky s vrchní potiskem bývají z PVC i z papíru

PVC pásky s vrchním potiskem

Klasické lepicí pásky pro obalové účely bývají z PVC. Jsou voděodolné a proto praktické. Pásky používají lepidlo Solvent, které je vhodné i pro použití v potravinářství. Nejenže je nezávadné, ale odolává mastnotě a chladu. PVC lepicí pásky se dodávají jako transparentním, bílé, nebo v havana odstínu (hnědá). Možné je volit i barevné pásky: žlutou, oranžovou, červenou nebo modrou. Potisk lze od množství 36 ks volit až ve třech přímých barvách podle vzorníku Pantone. PVC lepicí pásky s potiskem se dodávají v šířkách 25 mm, 37,5 mm, 50 mm, 75 mm nebo 150 mm. Na vyžádání jsou k dispozici i další šířky. Návin je 66 metrový. Opět na vyžádaní i v jiné délce.

Papírové pásky s vrchním potiskem

Zejména e-shopy s ekovýrobky a bioprodukty, se zdravou výživou a dalším podobným sortimentem, velice často dbají na ekologické hledisko svých obalů, ale i na jejich přírodnější vzhled. V tomto případě jsou ideální i pro potištění papírové lepicí pásky s vrchním potiskem. Tyto pásky jsou recyklovatelné spolu s ostatním kartonem, ve kterém je zásilka pro zákazníka zabalena. Papírové lepicí pásky s potiskem se dodávají jako navlhčovací nebo samolepicí. Liší se gramáží, ale i šířkou pásky a délkou návinu.

Využijte lepicí pásky s potiskem pro svoji propagaci.
Využijte lepicí pásky s potiskem pro svoji propagaci.

Zkusíte nový typ marketingové komunikace se zákazníkem? Víme, kdo vám dodá pásky

Kvalitní lepicí pásky s vrchním potiskem, PVC i papírové, dodává společnost Pásky s.r.o.. Koupíte zde i nepotištěné pásky. Firma je předním dodavatelem a výrobce potištěných lepicích pásek, včetně výstražných, je dodavatelem etiket, štítků a potištěných kartonů.

Zdroj obrázků: Pásky s.r.o., Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu