Kryt s fotkou: Nehoňte se za značkou mobilu, pořiďte si originální kryt

I mobily ve střední třídě dnes zcela pokryjí nadprůměrné požadavky svých uživatelů. Někdy dokonce nadchnou více než ty dražší. Přesto se často honíme za značkami, které pak i tak ukryjeme v pouzdře. Soustřeďte se raději hned od začátku na pouzdro. Pořiďte si originální vlastní kryt na mobil s fotkou. Kryt s fotkou dnes není jen potištěná skořepina. Modelů je mnohem více.

Nekupujte si neoriginální kryty, které má každý druhý. Díky kvalitní technologii potisku si můžete nechat pouzdro potisknout vlastní grafikou. Fotkou s rodinou, s přáteli, svojí vlastní, s oblíbeným domácím mazlíčkem i s motivem svého hobby. Nemusíte se bát, že se potisk rychle ošoupe nebo jinak zničí. Na webových stránkách Vlastnikryt.cz si objednáte kryt s vlastní fotkou, který je opatřen nezničitelným celopotiskem a samozřejmě v top vizuální kvalitě.

Navrhněte si vlastní kryt na mobil

Firma provozující webový projekt Vlastní kryt – Vlastnikryt.cz umí potisknout až 300 modelů a další neustále přibývají. S fotkou můžete mít pružný i pevný obal, potisknout lze dokonce i kožené pouzdro na mobil. Knížková pouzdra jsou z PU kůže, která je ECO friendly, a potisknout lze zadní i přední stranu pouzdra. Tato pouzdra mají praktické vnitřní provedení hodící se na platební nebo věrnostní karty či jako pohotovostní peněženka. Pro některé modely mobilních telefonů si lze pořídit i luxusní zrcadlová pouzdra. A v nabídce nechybí ani taková specialitka, jakou je přesýpací obal na mobil se srdíčky a s vlastním potiskem.

Díky aplikaci na webových stránkách si můžete obal dokonce vlastnoručně navrhnout. Stačí nahrát fotku a ihned vidíte, jak bude výsledný produkt vypadat. Ať již hledáte levné kryty na mobil, nebo ty luxusní, fotku můžete mít na obou. Vlastní kryt na mobil bude vaším originálním doplňkem.

Ekologie na prvním místě

Firma si zakládá na ekologickém přístupu a trvalé udržitelnosti. Používá výhradně PU neživočišní veganskou kůži, která je však nadstandardně kvalitní a odolná. Polyuretan, ze kterého je vyráběna, je biologicky odbouratelný již za 3 až 5 let a je rovněž recyklovatelný. Šetrné k přírodě jsou i obaly ze silikagelu a PLA, které se vyrábí z vulkanizovaného kaučuku. Obaly z něj bývají příjemné na dotek, nežloutnou, jsou elastické a vysoce odolné proti roztržení.

Kryt s fotkou je připraven stát se dárkem

Každý kryt na mobil s fotkou z e-shopu je připraven k tomu, abyste jej mohli věnovat jako dárek. Jen stěží vymyslíte originálnější. Hodí se pro nejbližší i širší rodinu, pro přátele a známé, jako běžný dárek i k významným výročím. Fotek s blízkými máme dnes spousty, není problém z nich vybrat. Prarodiče ocení fotku vnoučat, hezkým dárkem jsou kryty na mobil s fotkou domácích mazlíčků. Každé pouzdro je již zabaleno v krásné dárkové krabičce bez jakéhokoliv loga nebo potisku. Stačí popadnout a věnovat! Nebo rovnou zaslat adresátovi, pokud se nechystáte na osobní gratulaci. Věnovat designový a současně užitečný dárek je dnes trendem.