Zdraví a dokonalý vzhled, pánové, něco stojí. Zapněte „cenový radar“ a naučte se se vše pro zdraví a mužskou krásu nakupovat s přehledem.
Zdraví a dokonalý vzhled, pánové, něco stojí. Zapněte „cenový radar“ a naučte se se vše pro zdraví a mužskou krásu nakupovat s přehledem.

Cenový radar pro muže: nakupujte výrobky pro zdraví a krásu chytře

Zdraví a dokonalý vzhled, pánové, něco stojí. Zapněte cenový radar“ a naučte se se vše pro zdraví a mužskou krásu nakupovat s přehledem.

Ke zdraví vedou dvě cesty – pohyb a správná strava. K dokonalému vzhledu pak vhodné kosmetické pomůcky. Takže nás čekají nákupy a další nákupy… A stav konta povážlivě klesá. Nemusí to být ale tak markantní, pokud zbystříme již před nákupem a naučíme se nakupovat chytře – tedy kvalitní zboží na místech, kde k němu není „vysokohorská přirážka“. Pojďte se podívat na trendy pro pánské zdraví a krásu, které nyní letí, a představit si projekt Cenový radar, který nás učí chytře nakupovat.

Do práce i do školy jezděte zdravě – na čtyři kola zapomeňte

Vydat se každý den do práce nebo na přednášky po vlastních je pro mnohé nereálné. Ale vytáhnout kolo, to už reálné je. Klasický bicykl však nemusí být dostatečně účelný, ani efektní. Hitem je skládací elektrokolo. Je lehké, snadno jej uložíte v práci na bezpečném místě, ale dostanete se s ním i do dopravního prostředku, pokud potřebujete svoji cestu takto kombinovat. Dalším hitem je jednokolka. Na té se sice do práce nevydávejte, ale nabídne vám perfektní aktivní zábavu ve volném čase a současně si díky ní budete trénovat rovnováhu. Naopak módním funkčním dopravním prostředkem je koloběžka. Pořiďte si menší s dostatečnou nosností, nebo skládací.

Dvě kola znamenají zdravý životní styl, čtyři pak přesný opak.
Dvě kola znamenají zdravý životní styl, čtyři pak přesný opak.

Když pěšky, tak ať vás to baví

Pěší chůze je doporučována pro zdraví i dokonalou pánskou postavu. Ale baví vás chodit jen tak? Je jedno, jestli se vydáte denně 10 km pěšky do práce, nebo na odpolední procházku. Na té vás zabaví třeba pes, pokud nějakého máte. Pokaždé se ale jako zábava a měřič výkonu hodí krokoměr. Přístroj působí motivačně. Lidé, kteří využívají pravidelně krokoměry pro měření svého výkonu, prý ujdou denně až o 2000 kroků více než jiní. Moderní krokoměry lze propojit s počítačem nebo telefonem. Umí nastavit cíl a sledovat pokrok, hlídají kalorie, obsahují stopky, mají různé motivační funkce a mohou mít i monitor srdečního tepu.

Jak si vybrat krokoměr? Podívejte se na Cenový radar.
Jak si vybrat krokoměr? Podívejte se na Cenový radar.

Udělejte si domácí fitness

Nebydlíte zrovna v místech s dostupným fitness centrem v dostatečné kvalitě? Udělejte si fitness doma. Zapomeňte na posilovací věž. Už je dávno za zenitem. Z přístrojů vám postačí eliptický trenažér. Hodí se zejména v zimních měsících, kdy je cvičení venku nemožné. Anebo tehdy, když bydlíte v bytě a nemáte zahradu. Nezabere příliš místa a umí posilovat všechny svalové partie. Navíc jde o velice zábavné cvičení, u kterého můžete žít svůj „multitasking život“ a sledovat při cvičení třeba pravidelně své oblíbené kultovní seriály či filmy na HBO, Netflixu a jinde.

Trampolína není jen pro děti.
Trampolína není jen pro děti.

Pokud máte zahradu, pořiďte si trampolínu. Ano, workoutové hřiště by bylo asi lepším, ale chce to prostor a skutečně se kolem něj o dost hůře udržuje trávník. Trampolína bohatě vystačí a rozhodně vám ji schválí i rodina. Budou ji milovat děti i partnerka. Jenom si ji vyberte bezpečnou a s dostatečnou nosností.

Zdravá domácí pracovna

At již doma u počítače trávíte čas kvůli home offiice, nebo ujíždíte na nějaké dobré počítačové hře, rozhodně potřebujete vhodné kancelářské křeslo. Nevhodné sezení a počítačové doplňky se umí zcela zásadně podepsat na našem zdraví. Zdravá kancelářská židle je základní prevencí před bolestí zad. Dobrá počítačová myš zas prevencí před problémy s karpálním tunelem.

Bolí vás při sezení u počítače záda? Vyměňte židli.
Bolí vás při sezení u počítače záda? Vyměňte židli.

Aby nám to slušelo

Vzhled je důležitý pro naši kariéru. Stejně jako naše polovičky musíme své „údržbě“ věnovat dostatečnou pozornost. Chcete vypadat moderně? Neholte se! Nemusíte mít zrovna maxi bíbra. Ale upravené kratší vousy se nosí. Pro jejich údržbu si pořiďte kvalitní zastřihovač vousů. Hodí se na plnovous, strniště i knír. Ale pozor, na knír vsaďte jen v „movembru“.

Cenový radar vám doporučí nejlepší holicí strojky pokud jde o poměr cena/výkon.
Cenový radar vám doporučí nejlepší holicí strojky pokud jde o poměr cena/výkon.

Do základní „přístrojové“ výbavy moderního muže patří i osobní váha. Nemusíte se hlídat dnes a denně. Ale postavíte-li se na ní jednou týdně, či alespoň jednou za měsíc, předejde překvapením, kdy se nevejdete do obleku, případně nezapnete u krku žádnou ze svých košilí.

Cenový radar vám pomůže vybrat dobrý „stroj“ za dobrou cenu

Trh je přeplněn zbožím a jen těžce se orientujeme v jeho výběru. Nepřehledné jsou i ceny. Mnohdy je lepší současně levnějším, ale mi na tento výrobek ani nenarazíme. Proto je tady Cenový radar – služba, která eliminuje nadbytečnou nabídku a nabízí rovněž cenové srovnání a doporučení výhodných nákupů. I pokud jde o zboží pro naše mužské zdraví a krásu. Současně nám projekt odpoví na otázky: Jak si vybrat…

Zdroj obrázků: Depositphotos.com, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu