Hledání ideální brigády, ale rovněž ideálního brigádníka, dalo někdy skutečně zabrat. Vše se však změnilo s novým projektem Ideální brigáda.

Brigády Praha, Brno, Ostrava, Plzeň – ideální brigáda i brigádník se konečně hledá snadno!

Hledání ideální brigády, ale rovněž ideálního brigádníka, dalo někdy skutečně zabrat. Vše se však změnilo s novým projektem Ideální brigáda.

Je jedno, jestli jste na straně brigádníka, nebo zaměstnavatele či personalisty, který brigádníka hledá. Až doposud byly brigády opomíjené i největšími personálními servery. Najít si rychle dobrou brigádu, stejně tak jako dobrého a spolehlivého brigádníka, byl téměř nadlidský výkon. Chyběly reference o zaměstnavateli i o uchazeči o pracovní místo, neexistoval snadný způsob komunikace mezi oběma stranami. Vše změnil nový projekt Ideální brigáda, který najdete na webových strakách www.idealnibrigada.cz.

Brigády 2019: Ne každý má štěstí, že najde ideální brigádu, či ideálního brigádníka. Nyní je však vše snadnější díky projektu Ideální brigáda.
Brigády 2019: Ne každý má štěstí, že najde ideální brigádu, či ideálního brigádníka. Nyní je však vše snadnější díky projektu Ideální brigáda.

Když se vlastní zkušenosti promítnou do funkčního projektu

Jak říkají autoři projektu: „K vytvoření služby Ideální brigáda nás přiměl sám život.“ Dříve osobně stáli na straně zaměstnavatelů v pozici personalistů a dnes a denně sháněli brigádníky pro soukromou výrobní společnost. Dočasnými pracovníky se vykrývali směny navíc i zástupy za nepřítomné zaměstnance. A shánění spolehlivých brigádníků bylo natolik náročné, že se mnohdy směnu ani nepodařilo kompletně naplnit. Tak se zrodila myšlenka, dát brigádám řád. A to jak ze strany brigádníků, tak zaměstnavatelů. Zrodil se portál pro brigády a hledání brigádníků: Idealnibrigada.cz.

Portál nabízí brigády i brigádníky způsobem hodným třetího tisíciletí

Nabídky brigád ocení studenti, ženy na mateřské i rodičovské dovolené, nezaměstnaní, důchodci i každý, kdo hledá možnost přivýdělku formou jednorázové, krátkodobé i dlouhodobé brigády. Současně ale zjednoduší práci všem personalistům a zaměstnavatelům, kteří brigádníky hledají. Celý systém využívá moderní internetové prostředí k tomu, aby tyto dvě skupiny vzájemně propojil a umožnil jim se vzájemně snadno a bez námahy najít. A současně každé ze stran poskytl informace, které o té protější potřebuje: například reference na zaměstnavatele od jiných brigádníků, či informace o spolehlivosti i výkonnosti brigádníka ze stany jiných zaměstnavatelů. Každý tak díky systému snadno ví, do čeho jde.

Brigády bez zbytečného obíhání potenciálních zaměstnavatelů

Na jednu stranu si zaměstnavatelé stěžovali, že nemohou sehnat brigádníky, na druhou stranu jste jako zájemce o práci měl pocit, že jsou snad všechny brigády již dávno obsazené. Nebylo nic mimořádné rozeslat kvůli brigádě desítky, možná i stovky životopisů, které i tak nikdo nečetl. Nebo absolvovat pohovory, které byly časové náročné a k získání brigády i tak nevedly. A tak jste to nejspíš vzdali. Dnes se brigády hledají jednodušeji. Stačí se registrovat na portálu Idealnibrigada.cz a popsat své preference pro hledanou brigádu – místo práce (obvykle město), náplň práce, platové požadavky, čas práce apod. Na základě toho budete dostávat nabídky odpovídajících brigád.

Někdy máte na pohovoru pocit, že se ucházíte o post „ředitele zeměkoule“. A vy přitom hledáte pouze brigádu.
Někdy máte na pohovoru pocit, že se ucházíte o post „ředitele zeměkoule“. A vy přitom hledáte pouze brigádu.

TIP: Podívejte se na video, jak jako zájemce o brigádu využijete portál Idealnibrigada.cz k získání brigády.

Velkým benefitem je, že na svého budoucího zaměstnavatele budete mít rovněž reference. Snadno se tak vyhnete tomu, že nastoupíte do práce která neodpovídá popisu, nebo k zaměstnavateli, který neumí dostát slibům a závazkům.

Jako uchazeč o brigádu máte všechny služby portálu Ideální brigáda zcela zdarma.

Díky portálu Ideální brigáda již nebudete ze své brigády a zaměstnavatele v šoku. Reference budete znát předem.
Díky portálu Ideální brigáda již nebudete ze své brigády a zaměstnavatele v šoku. Reference budete znát předem.

Lehčí nábor brigádníků pro zaměstnavatele

Život se zcela zásadně zlehčí i personalistům a zaměstnavatelům. Zájemce o brigádu je možné najít na jednom místě, navíc s referencemi od předchozích zaměstnavatelů. Nedostavil se na brigádu? Neplnil si povinnosti? Tak takovému brigádníkovi se teď snadno vyhnete.

I jako zaměstnavatel se musíte do systému registrovat a následně přidávat konkrétní poptávky na brigádníka pro danou práci. Služby pro zaměstnavatele jsou zpoplatněny, ale ceny jsou nízké a tak si je může dovolit i malá firmička, nebo naopak nejsou zátěž pro firmy, které shánějí brigádníky permanentně. Systém vám rozhodně více ušetří. Za rozeslání poptávky platíte 20 až 100 Kč, za přijetí pracovníka 10 až 50 Kč a za den trvání brigády 20 Kč.

TIP: Podívejte se na video, jak jako zaměstnavatel, tedy zájemce o brigádníky, využijete portál Idealnibrigada.cz k získání brigády.

Máte své stálé brigádníky ke kterým vždy jen přidáváte několik nových? I ty stávající spravujte pomocí systému Ideální brigáda. Získáte do ruky unikátní nástroj, pomocí kterého si své brigádníky snadno evidujete a současně s nimi efektivně komunikujete. Je to další úspora času i peněz pro zaměstnavatele.

Díky portálu Ideální brigáda již nebudete ze svých brigádníku v šoku. Reference budete znát předem.
Díky portálu Ideální brigáda již nebudete ze svých brigádníku v šoku. Reference budete znát předem.

Idealnibrigada.cz nezklame ani tehdy, když potřebujete někoho na fušku, či jako výpomoc do domácnosti

Portál Ideální brigáda je tady nejen pro firemní zaměstnavatele. Potřebujete pro své dítě doučování z matematiky? Hledáte učitele klavíru? Někoho na anglickou konverzaci? Potřebujete jednou týdně uklidit, či každý čtvrtek odpoledne vyvenčit psa, protože vy máte dlouhou poradu? Nebo hledáte pomocníka na zednické práce na chalupu? I pro své soukromé účely brigádníka na webu Idealnibrigada.cz snadno najdete. Možná, že se právě díky němu zbavíte každotýdenního sekání trávy, nebo najdete znuděnému imobilnímu dědečkovi partnera na šachy.

Brigády je konečně možné smluvit velice snadno během několika minut

Ideální brigáda přináší to, co tady doposud chybělo. Komunikační kanál mezi zájemci o brigády a zaměstnavateli. Hledání brigád se výrazně zjednodušilo.

Zdroj obrázků: Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu