Pro Liberečáky, ale i pro každého, komu se nelení vyrazit za profesionální péčí, je tady kosmetický salon SKIN CARE Liberec s profesionální kosmetikou a pedikúrou.

SKIN CARE Liberec – to je kosmetický salon i kvalitní pedikúra

Vypadat dobře v dnešní době není už jenom o tom, že chceme. My tak vypadat musíme. Bez ohledu na to, jestli jsme muži nebo ženy. Nemusíme se narodit jako krasavci, musíme však o sebe pečovat, protože to po nás dnešní společenský úzus žádá. Dokonce i stárnout musíme do krásy. Bez profesionální péče se tak obvykle neobejdeme. Pro Liberečáky, ale i pro každého, komu se nelení vyrazit za profesionální péčí, je tady kosmetický salon SKIN CARE Liberec s profesionální kosmetikou a pedikúrou.

Profesionální kosmetika nabízí více než domácí péče o pleť

Někdo o pleť pečuje pravidelně. Je pro něj neodmyslitelnou ranní i večerní péče. Nikdy by si nelehl do postele bez odlíčení či vyčištění pleti. Pro někoho je to zvyk, pro jiné nutnost. Ti, co bojují s nedokonalou a problematickou pletí, musí péči o ní věnovat mnohem více času. Pak je tady ta skupina z nás, která péči o pleť trochu zanedbává. Obvykle vypadáme poměrně dobře, jsme bez problematické pleti, a tak si můžeme říct, že se nám prostě dneska nechce. Jenomže zejména s věkem se nám pak pleť vymstí. I když roky jsou nakonec poznat i na té nejlépe pěstěné pleti. Rychlou změnu k lepšímu a potlačení prvních projevů stárnutí, zanedbané péče o pleť či různých problémů s pletí umí nabídnout profesionální kosmetická péče.

Dopřejte si pravidelně kosmetické ošetření pleti a nohou v profi salonu SKIN CARE v Liberci. Salon najdete na adrese Klostermanova 690/15, Liberec.
Dopřejte si pravidelně kosmetické ošetření pleti a nohou v profi salonu SKIN CARE v Liberci. Salon najdete na adrese Klostermanova 690/15, Liberec.

Užijte si kosmetické ošetření jako rituál

Na naší pleti se odráží nejen náš věk a to, jak o ní pečujeme. Jsme-li ve stresu, unavení, nevyspaní, přepracovaní – to vše na nás naše pleť prozradí. Proto se není čemu divit, že si zejména ženy tak rády dopřejí nejen rutinní profi ošetření, ale kosmetiku jako rituál. Přesně takové kosmetické rituály nabízí i SKIN CARE Liberec. Jde o kosmetický salon, který jako svoji další službu otevřelo stejnojmenné centrum estetické a laserové medicíny SKIN CARE Liberec. Což však nic neubírá na skvělém účinku jednotlivých procedur. Ale vždyť o zážitky se dnes snaží už i stomatologové. Takže i návštěvu kosmetického salonu si chceme užít jako relaxační rituál. A to, že si u něj odpočineme, se příznivě projeví i na našem lepším vzhledu.

Kosmetické procedury ve SKIN CARE Liberec

Liberecký kosmetický salon nabízí zajímavé a velice účinné procedury. Vybrat si lze rychlé ošetření, ale též si užít skutečně královskou kosmetiku. Žádanou je Oxygenová terapie – hloubkové kyslíkové ošetření, V-Tox oxygenová terapie – intenzivní omlazující ošetření, Hyaluronová terapie – liftující ošetření, Kolagenová terapie – intenzivní ošetření doplňující kolagen, Algae natural – hloubkové detoxikační ošetření i Lash Lifting & Lash Botox – proceduru pro zvýraznění a natočení řas.

TIP: Objednejte se na profesionální kosmetiku a pedikúru do salonu SKIN CARE Liberec na webových stránkách www.salonskincare.cz.

Krásné a zdravé nohy díky profi pedikúře SKIN CARE Liberec

Chodíte na profi pedikúru? Měli byste! Krásné chodidla a zdravé nehty se nám nemusí dařit udržet pouhou domácí péčí. Ve SKIN CARE Liberec nabízí přístrojovou suchou pedikúru i odlehčující koupele. Stejně tak si máte možnost nechat nalakovat nehty na nohou netoxickými a kvalitními laky 7FREE.

Kosmetický salon SKIN CARE Liberec je další službou centra estetické a laserové medicíny SKIN CARE Liberec. Přijďte na odborné ošetření pleti i nohou a nechte se hýčkat kvalitní péčí.
Kosmetický salon SKIN CARE Liberec je další službou centra estetické a laserové medicíny SKIN CARE Liberec. Přijďte na odborné ošetření pleti i nohou a nechte se hýčkat kvalitní péčí.

Nohy jsou naší vizitkou. Jejich zanedbaná péče, či různé problémy, se kterými si doma neumíme poradit, nás nereprezentují zrovna dobře. S popraskanými patami si mnohdy doma neporadíme. Žádné zázraky, co se týče kosmetiky neexistují. Ideální je kombinace profi pedikúry s každodenní pravidelnou péčí. Ještě více nás umí potrápit nehty na nohou. Mohou nám zarůstat, někdo řeší problémy s plísní. Ta patří do rukou dermatologa, ale ani poté, co plíseň vyléčíme, nemusí naše nehty vypadat nejlépe. Nebo se nechceme vrátit opět do původního stavu. S většinou problémů vám poradí na pedikúře.

Ve SKIN CARE Liberec používají vybavení německé firmy BAEHR, které nabízí antibakteriální a bezprachovou úpravu chodidel a nehtů. Jde o zdravý a bezpečný způsob ošetření.