Rekvalifikační kurzy Opava: Znát účetnictví a daně se vám hodí v různých profesích
Rekvalifikační kurzy Opava: Znát účetnictví a daně se vám hodí v různých profesích

Rekvalifikační kurzy Opava: Znát účetnictví a daně se vám hodí v různých profesích

Rekvalifikace zaměřená na účetnictví a daně se vám bude hodit i v případě, kdy neplánujete změnit zaměstnání a stát se účetním či daňovým poradcem. Rekvalifikační kurzy Opava již mají vypsané své termíny na první pololetí 2021. Vyberte si, který vám bude vyhovovat.

Znát daně a účetnictví patří k základům finanční gramotnosti každého živnostníka i majitele firmy. Je jedno, jestli provozujete ordinaci, poradnu zdravé výživy, beauty salon, pedikúru, kadeřnictví či fitness. Nezáleží dokonce ani na tom, jestli máme vlastního zaměstnance na vedení účetnictví a na daně. Je vždy dobré se orientovat i sám. Jen tak se nedopustíme finančních přešlapů v podnikání.

Buďte profesionály nejen ve svém oboru, ale i v podnikání. K tomu se vám hodí rekvalifikační kurz zaměřen na daně a účetnictví.

Rekvalifikační kurzy Opava najdete na jednom místě

Jste-li z Opavy či z okolí, budou vám určitě vyhovovat rekvalifikační kurzy, ke kterým právě odstartovala registrace. Jde o kurzy účetnictví (podvojného) a o kombinovaný kurz účetnictví a daňové evidence. Vypsané jsou kurzy na termíny od 3. dubna do 5. června (nebo do 19. června) 2021 a již také podzimní od 2. října do 4. listopadu (nebo do 18. listopadu) 2021. Termíny se rychle plní. Rozhodně se neoplatí zaváhat.

Moderní kurzy kombinují běžný docházkový kurz a e-learning

Všechny zmíněné kurzy jsou akreditované MŠMT. To je nejen zárukou jejich vysoké kvality, ale rovněž vám je proplatí úřad práce. Podmínkou je pouze to, že jste evidováni jako žadatelé o zaměstnání. Což lze udělat obratem. Případně lze kurzy proplatit nezaměstnaným.

Nabízené kurzy podvojného účetnictví i účetnictví a daňové evidence jsou klasické docházkové kurzy s perfektními a zkušenými lektory. Nenaučí vás jen podstatu daní a účetnictví, ale seznámí vás i s celou řadou situací, se kterými se setkáte v reálné praxi. Současně máte k dispozici perfektní e-learning. Takže si můžete nastudovat vše ještě více do hloubky, nebo si doma probrané části kurzu zopakovat. Z kurzu si odnesete certifikát o jeho absolvování.

Rekvalifikační kurzy Opava: získejte konkurenční výhodu perfektní znalostí daní a účetnictví.

Dobrá rekvalifikace je v době koronavirových omezení doslova záchranou

Ztratili jste zaměstnání? Nebo vám to hrozí? Musíte se pustit do nového podnikání? Svému oboru obvykle rozumíme, ale co nás doslova v podnikání potápí, je neznalost účetnictví a daní. Připravte se na svůj nový start. Staňte se znalci v tom, co může rozhodnout o vašem dalším úspěchu. Na penězích totiž záleží a rozhodně se nám v podnikání lépe hospodaří či investuje, když rozumíme účetní a daňové problematice. Nemluvě o tom, že v začátcích můžete díky této znalosti ušetřit a nepotřebujeme si na tuto práci hned najímat člověka. Zvládneme to hravě svépomocí. Nepromeškejte tedy volné termíny pro rekvalifikační kurzy Opava. Nastartujte změny ve svém životě ještě dnes.