Kolagen má nejen pro pleť celou řadu výhod. Jak jej nejlépe dodat do organismu aby byl jeho vliv co nejvíce prospěšný? Podívejte se sem!
Kolagen má nejen pro pleť celou řadu výhod. Jak jej nejlépe dodat do organismu aby byl jeho vliv co nejvíce prospěšný? Podívejte se sem!

Díky kolagenu můžete získat krásnou pleť během několika málo týdnů

Kolagen je nezbytná bílkovina, která má v těle hned několik funkcí. Má vliv především na chrupavky, klouby, vaziva, vlasy, nehty a v neposlední řadě pokožku. Do těla ho lze v případě nedostatku dostat několika způsoby – například injekcemi, krémy nebo doplňky stravy.

Aby byly projevy stárnutí co nejmenší, je vhodné kombinovat vhodnou stravu spolu s péčí o pokožkuPro tvorbu kolagenu v těle jsou potřeba aminokyseliny. Těch však zpravidla spolu se stravou do těla příliš nedoputuje, je proto potřeba zajistit jejich doplnění jinou cestou.

Collagen Skin Booster pomůže

Pro příjemný vzhled pokožky je potřeba zvolit vhodnou péči nejen zvenčí, ale i zevnitř. Můžete používat různé krémy proti zabránění vzniku viditelných projevů stárnutí – pokud ale nebudete přijímat i vhodnou stravu, nebude účinek tak viditelný.

Kromě obecně zdravého stravování je ideální užívat i speciální kosmetické nápoje určené pro zevní použití. Mezi ně patří i Collagen Skin Booster, který díky bioaktivním kolagenovým peptidům prokazatelně snižuje množství vrásek okolo očí a zlepšuje celkovou pružnost pokožky. Požadovaného efektu je při užívání doporučeného množství možné dosáhnout již do 4 týdnů od počátku pravidelné konzumace. Kromě pokožky přípravek dovede příznivě ovlivnit i stav vlasů a nehtů.

Dalšími látkami, které v případě tohoto produktu přispívají k udržení mladě vypadající pokožky, jsou biotin, vitamin A, niacin, zinek a selen.

Výtečná chuť a jednoduchá příprava

Collagen Skin Booster je dodáván v aromatické jahodovo-citronové příchuti. Okusíte jej jednoduše tak, že smícháte 1 odměrku prášku s 250 ml vody.

Produkt je k dostání pouze v síti autorizovaných distributorů, kteří tyto výrobky spolu s dalším zdraví prospěšným zbožím prodávají.

Potraviny pro krásnou pleť? Zkuste kolagen
Potraviny pro krásnou pleť? Zkuste kolagen