S přáteli i s rodinou se často fotíme na různých akcích a při osobních setkáních. Na narozeniny pak máme možnost věnovat fotodárky.

Narozeniny s velkým „N“ dělá dokonalý dárek k narozeninám

Vymyslet dárek bývá někdy složitější, jindy méně. Pravdou však je, že těmi nejlepšími dárky jsou ty osobní. Dnes k nim máme přístup poměrně snadný. S přáteli i s rodinou se často fotíme na různých akcích a při osobních setkáních. Na narozeniny pak máme možnost věnovat fotodárky.

Dárek k narozeninám lze kupovat vždy na jednom místě, přesto bude vždy originálním. Najděte si vhodného dodavatele pro své fotodárky. Ne každý je stejný. Liší se kvalitou výrobků i šířkou sortimentu. Třeba takový hrníček s potiskem může mít skutečně obrovské množství podob. Pak jej lze věnovat i několik sezón po sobě, protože pokaždý věnujete jiný. Plánovat narozeniny pro své známé a blízké pak bude hračka. Když nebudete vědět, po jakém dárku sáhnout, vyberete si některý z krásných fotodárků. Stačí když si budete během roku dávat bokem ty nejlepší fotky vhodné pro fotodárky, abyste se pak nemuseli proklikávat tisíci nafocenými snímky. Fotíme totiž skutečně hodně. Z vašich fotografií vyrobí krásné dárky v e-shopu Dareckyodsrdce.cz.

Jaké fotodárky letí?

Samozřejmostí jsou fotoobrazy. Ty se však hodí pouze pro ty nejzdařilejší snímky. Ideální jsou třeba fotoobrazy se skrytými rámy, připraveny rovnou k pověšení na zeď. Fotografii lze umístit i na tričko, mikinu či jiný textil. Takto můžete věnovat nejen triko s vtipnou fotkou, ale vytvořit jako dárek třeba i společná rodinná týmová trika, či týmová trika pro vaši partičku, která si zajde občas společně na šipky, ev. se věnujete jiné společné aktivitě.

Oblíbené jsou i praktické fotodárky. Mezi ty jednoznačně patří kalendáře s vlastními fotografiemi. Zapřemýšlejte, jaký bude pro obdarovaného praktickým. Může jít o stolní kalendář, nástěnný měsíční s různou orientací, nástěnný roční, nebo mít podobu magnetky s fotkou a kalendářem. Na narozeniny se hodí věnovat i hrnky s fotkou. Služba Dareckyodsrdce.cz má obrovský sortiment hrníčků. Vyberete si klasické i pro děti, porcelánové, ze skla i plecháčky. Nechybí ani hrníček, který se zabarví až když do něj nalijete horký nápoj. Věnovat lze jeden hrníček, ale jako větší dárek k narozeninám i celý set.

Vtipné narozeniny

Chcete zažít vtipnou oslavu narozenin svých blízkých a přátel? Přispějte vtipným dárkem. Nechte oslavenci vyrobit SPZ-ku s jeho jménem, nebo s vtipnou hláškou. Prostor na legrácky nabízí i elektronické dárky. Věnujte třeba personalizovanou flashku, tedy USB klíč s vlastním gravírem. A vtipný může být i jeho obsah. To už je ale na vás.