Některé dárečky prostě nemohou nefungovat. Takovým je i hrníček. Jenomže ještě lepší je ten s vlastní fotografií. Hrnek s vlastní fotkou je prostě hitem.
Některé dárečky prostě nemohou nefungovat. Takovým je i hrníček. Jenomže ještě lepší je ten s vlastní fotografií. Hrnek s vlastní fotkou je prostě hitem.

Hrnek s vlastní fotkou potěší jako dárek při jakékoliv příležitosti

Některé dárečky prostě nemohou nefungovat. Takovým je i hrníček. Jenomže ještě lepší je ten s vlastní fotografií. Hrnek s vlastní fotkou je prostě hitem.

Nejde ani tak o to, že na hrnek dáte svoji vlastní fotografii. I když někdy právě ta je nejlepší volbou. Na hrníčky lze dát jakoukoliv jinou kvalitní fotografii, nebo třeba kresbu. Hrníčky se hodí k mnoha příležitostem jako dárek. Stejně tak si krásné hrníčky můžete udělat pro sebe do domácnosti.

Koho obdarovat hrníčkem s vlastní fotkou?

Narodilo se někomu blízkému miminko a vám se třeba během jeho prvního roku podařilo udělat pár neodolatelných fotek? Už víte, co této rodince dát jako vánoční dárek. Dokonalá bude sada hrníčků s fotografiemi jejich miminka. Stejně tak potěší hrníček s fotkami vnoučat babičku a dědečka. Příteli můžete dát zas hrníček se svojí, nebo se společnou fotografií. I vaše nejlepší kamarádka ocení hrníček s vaší společnou fotografií. Možností je nespočet. Hrnek s vlastní fotkou je ideální jako dárek pod vánoční stromek, k narozením, k svátku, k různým obecným svátkům, ale i k výročí. Třeba dokážete na hrníčky promítnout nádherné vzpomínky ze života oslavence.

Už nejde jen o jediný typ hrníčku

Dříve si nebylo možné vybírat mezi typem hrníčku, který si chcete nechat potisknout svojí fotografií. Dnes je výběr bohatší a vybrat si lze různé typy oblíbených hrníčků. Tradičně je to ergonomicky oblíbený bílý keramický hrníček. V tomto tvaru si lze nechat fotku vytisknout i na skleněný hrnek. Dalším typem hrnku je keramický hrnek typu LATTE. Pokud chcete zůstat přece jen u bílé keramické klasiky, zvolte si třeba alespoň hrníček s barevným vnitřkem. S fotografií může vypadat impozantně. Fotografii lze dát i na plecháček. Plechové hrnky jsou v kurzu, určitě to zkuste.

Moderní doba však přinesla i nápadité vychytávky. Napadlo by vás, že na hrníček si necháte vytisknout vlastní fotku, a ještě dotyčnému zahraje? Objednat si lze hrníček, který zahraje tradiční melodii Svatební pochod. Hodí se proto jako dárek novomanželům. Vychytávkou je i hrnek s magickým potiskem. Ten potisk zobrazí poté, co do něj nalijete horký nápoj.

Hrníčky s vlastní fotkou z Dareckyodsrdce.cz

Líbí se vám tento nápad na dárek? E-shop Dareckyodsrdce.cz vám nabízí bohatý výběr kvalitních hrnků – keramické, typu LATTE, skleněné, plechové, s hudbou i s magickým potiskem reagujícím na teplo. Vybrat si lze pozici potisku, takže jej dovedete správně nastavit pro leváky i pro praváky. Potisky jsou velice odolné a kvalitní. Hrnek jako dárek si můžete nechat rovnou slavnostně zabalit i balíček opatřit efektním věnováním.

CHCI MAGAZÍN ZDRAVÍ A KRÁSA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Zdraví a krása do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří si váží své zdraví a chtějí být krásnými.

Váš e-mail